The Rasmus
17.juuli 2022
Pirita klooster, Tallinn

Uksed kell: 18:00
Piletihind: 44.00 - 89.00 EURMiljonite lemmik The Rasmus (Fin) esineb 17. juulil Pirita kloostris


17. juulil annab annab Pirita kloostris kontserdi üle maailma rohkem kui 5 miljonit albumit müünud ning tänavu Eurovisioonil osalev soomlaste au ja uhkus The Rasmus.

Soome poprocki vaieldamatult üks eredamaid tähti The Rasmus sai alguse juba 1994. aastal. Üle kahe aastakümne on Soome poprockimeistrid üllitanud 9 albumit, milledelt pärinevad hitlood “F-f-f-falling”, “In The Shadows”, “In My Life“, “First Day Of My Life“, “Guilty”, “No Fear” ei ole võõrad ühelegi popmuusika austajale.

The Rasmus on oma lavalise siiruse ja energiaga võitnud miljoneid südameid üle maailma, kuid enim armastatakse neid siiski Soomes. 2008. aastal ilmunud album “Black Roses” tõukas albumimüügi esikohalt Metallica “Death Magnetic” ning müüs kullanormi täis juba nädala ajaga.

Tänavu jaanuaris sukeldus The Rasmus Soome eurolaulu karussellile ning teenis sealt võidu looga “Jezebel”, mille kirjutasid kahasse Lauri Ylönen ja Desmond Child. Bänd ise põhjendas oma osalusotsust kui soovi proovida midagi uut perioodil, kus kõik turneed ja esinemised tühistati tingituna koroonasituatsioonist maailmas.