T.J. Miller
20.mai 2023
Vene Teater, Tallinn

Uksed kell: 19:00
Piletihind: 32.00-42.00 EURHollywoodi näitleja T.J. Miller esineb 20. mail Vene Teatris


20. mail astub esmakordselt Eestis publiku ette tele- ja filminäitleja, koomik ja häälekunstnik T.J. Miller, kes on tuntud filmidest “Cloverfield”, “She`s Out of My League”, “Yogi Bear”, “How to Train Your Dragon” ja “Transformers: Age of Extinction”. Eestisse jõuab T.J. Miller oma standup show “The Gentle Giant Tour” raames.

T.J. Miller murdis Ameerika filmitööstusse aastal 2008 väikese rolliga filmis “Cloverfield” (2008), millele järgnes osa komöödiafilmis “The Goods: Live Hard, Sell Hard” (2009). 2010. aasta oli Millerile väga töökas ja ta osales koguni kuues filmis. Romantiline komöödia “She`s Out of My League” sai publikult väga positiivse vastukaja ning kogus hea piletikassa. Järgnesid filmid “How to Train Your Dragon” ja “Yogi Bear”, milles mõlemas osales Miller oma häälega. “Unstoppable” ja “Get Him to the Greek” leidsid samuti positiivseid reageeringuid nii publikult kui kriitikuilt, samas järgnenud “Gulliveri reisid” ei osutunud müügi mõttes edukaks.

Järgnesid filmid “Our Idiot Brother” (2011), “Charlie on Parole” (2011), “Rock of Ages” (2012) ja “How to Train Your Dragon 2” (2014). 2014. aastal osales T.J Miller Michael Bay ulmefilmis “Transformer: Age of extinction”, mis vaatamata kriitikute hävingule osutus rahalises mõttes suureks kassahitiks.

Filmis “Deadpool” (2016) osales peale T.J. Milleri esinduslik plejaad näitlejaid: Ryan Reynolds, Morena Baccarin, Ed Skrein, Gina Carano, Leslie Uggams, Brianna Hildebrand ja Stefan Kapicic. Film režissööriks on Tim Miller ning sellest kujunes kaubanduslikult suur hitt. Järgnenud “Office Christmas Party” ei olnud näitlejate poolest mitte vähemesinduslik: Jason Bateman, Olivia Munn, T. J. Miller, Jillian Bell, Courtney B. Vance, Kate McKinnon, Randall Park ja Jennifer Aniston. Tänaseni viimane filmiroll pärineb 2020. aastast filmis “Underwater”, mille režissöör on William Eubank.

Show on inglise keeles!