Mustasch
13.september 2023
Helitehas, Tallinn

Uksed kell: 19:00
Piletihind: 44.00 - 69.00 EURRootslaste Mustasch naaseb Eestisse 13. septembril


13. septembril annab Eestis üle pika aja kontserdi üks parimaid livebände maailmas, rootslaste Mustasch. Klubis Helitehas toimuvale kontserdile müüakse väga piiratud hulk pileteid, mis on müügil Piletilevi müügipunktides üle Eesti.

Mustaschi võib kirjeldada mitmel moel – toores, võluv, eemaletõukav, geniaalne. Oma otsekohese ja kompromissitu suhtumisega provotseerivad nad paljusid, kuid nende muusika austajate hulk on aga veelgi suurem ning kasvab iga antud kontserdiga veelgi. Ükskõik, mida inimesed ka ei arvaks, on Mustasch Rootsi üks kõigi aegade suurimaid hard rock bände, keda peetakse ka ülimalt heaks live-ansambliks – ebamaise energia, toore jõu ja kaasakiskuvate lugudega. Need, kes on Mustaschi aastate jooksul näinud ja kuulnud, nõustuvad, et vaid vähesed bändid on laval samasuguse energiaga. Öeldakse, et Mustasch on bänd, kelle kontserti lihtsalt tuleb oma silmaga kogeda, vähemalt ühe korra elus.

Eelnevalt on Mustasch Eestis esinenud kuuel korral, muuhulgas soojendades nii Rammsteini kui esinedes festivalidel Rabarock ja Green Christmas.
Bänd on oma tegutsemisaja jooksul välja andnud 10 kauamängivat, neist viimatine „Killing it for Life” ilmus 2019. aastal.

Kontserdile panevad õla alla Rock FM ja Tanker.