Jordan B. Peterson
22.juuni 2022
Unibet Arena, Tallinn

Uksed kell: 18:00
Piletihind: 31.00-59.00 EUR22. juunil esineb Eestis professor Jordan B. Peterson


22. juunil esineb Saku Suurhallis tunnustatud kliiniline psühholoog professor Jordan B. Peterson, kelle populaarset raamatut „12 Rules for Life: An Antidote to Chaos” (eesti keeles: „12 elu mängureeglit. Vastumürk kaosele”) on üle maailma müüdud rohkem kui 4 miljonit eksemplari.

Jordan B. Peterson on 1962. aastal sündinud Toronto Ülikooli psühholoogiaprofessor ja kliiniline psühholoog. Ta on aidanud oma kliinilistel klientidel hallata depressiooni, obsessiiv-kompulsiivset häiret, ärevust ja skisofreeniat ning on pidanud palju loenguid Põhja-Ameerikas ja Euroopas. Dr. Peterson on koos oma õpilaste ja kolleegidega Harvardis ja Toronto ülikoolis avaldanud üle saja teadusartikli, mis on muutnud isiksuse tänapäevast arusaama.

Jordan B. Petersoni raamat „12 Rules for Life: An Antidote to Chaos” ilmus 2018. aastal ja saavutas üle maailma peadpööritava edu ning seda on müüdud rohkem kui 4 miljonit eksemplari. Raamat oli ka Sunday Timesi ja New York Timesi parim bestseller kategoorias „meie aja mõjukaim intellektuaal”. Järg raamatule „Beyond Order: 12 More Rules for Life” ilmus tänavu 2. märtsil.