Henry Rollins
18.veebruar 2023
Vene Kultuurikeskus, Tallinn

Uksed kell: 18:00
Piletihind: 39.00-49.00 EURLegendaarne Henry Rollins esineb 18. veebruaril Vene kultuurikeskuses


18. veebruaril astub esmakordselt Eestis publiku ette Henry Rollins, kes on üle maailma tuntud kui näitleja, laulja, kirjanik, saatejuht. Ta on tuntud rollide eest filmides “Heat”, “Lost Highway”, “Johnny Mnemonic”, “Wrong Turn 2” ning muidugi ka rockmuusikukarjääri kaudu. Eestisse jõuab Henry Rollins oma standup show “Good To See You 2023” raames.

Henry Rollinsi (sünninimi Henry Lawrence Garfield) kirjeldamine ei ole lihtne, tavaliselt püütakse kõike paigutada ühteainsasse lausesse. “Rollins on palju asju,” ütleb The Washington Post. “Provokaator, humorist, isegi motivaator… Ta on entusiastlik ja kaasahaarav vestluskaaslane.” Entertainment Weekly nimetab teda kui “Punk rocki ikoon.

Kui Henry Rollinsi saaks taandada ühele sõnale, siis see oleks kahtlemata “töönarkomaan”. Kui ta ei reisi, eelistab Rollins hoida oma kalendrit stabiilselt tööga täidetuna, olgu selleks siis esinemised näitlejana, kirjanikuna, DJ-na või saatejuhina.

Fakte Henry Rollinsist:
* Rohkem kui 30 raamatu autor, sealhulgas “Black Coffee Blues”, “Get in the Van”, “Solipsist”, “Roomanitarian and Broken Summers”
* Lõuna-California ajakirjandusauhind (2017)
* Grammy auhind, “Get in the Van: On the Road with Black Flag” (1994)
* Ansambli Black Flag frontman
* Rohkem kui 32 filmirolli